tp.ua
Візи без проблем наш професійний девіз.

Ми гарантуємо оперативне оформлення і збір документів для оформлення віз в усі куточки світу, а також — консультації з оформлення документів для отримання віз.

Катерина КіріченкоВізовий-менеджер

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг з оформлення віз в більшість країн Європи і 8 років нашого досвіду

Підтримка з питань оформлення віз в країни Європи

Коротко про послуги:

Фахівці нашої компанії спеціалізуються на питаннях оформлення віз в країни Європи і Шенгенської угоди. За допомогою наших візових менеджерів у вас завжди буде можливість зібрати і підготувати повний пакет документів для отримання візи до країн Європи.

Сьогодні більшість країн Європи вважаються досить популярними серед туристів з усього світу. У даному випадку така ситуація досить закономірна,адже різноманітність культурних особливостей і безліч історичних архітектурних цінностей роблять Європу одним з найкрасивіших і цікавих місць дляподорожей. За великої популярності багато європейських держав змушені вводити візовий режим з іншими країнами, що робить оформленнявізи до Європи досить складним процесом .

З усіх європейських віз найбільшою популярністю серед туристів користуються візи до країн Шенгенської угоди, до складу якого входять 26 країн.Така популярність обумовлена ​​можливістю безперешкодного відвідування всіх держав угоди за наявності візи тільки одного з них, але через цеотримання шенгенської візи є одним з найбільш проблематичних і важких процесів .

Підготовка документів для візи в країни Європи включає:

  • консультація з питань проходження співбесіди на отримання візи;
  • формування повного пакету документів на основі можливостей клієнта;
  • контроль правильності заповнення та підготовки документації для отримання візи;
  • допомога в отриманні запрошення в країну запитуваної візи;
  • моделювання можливих труднощів у процесі проходження співбесіди.

Послуги в підготовці пакету документів:

Часто в процесі отримання візи каменем спотикання є підготовка повного і правильного пакету всіх необхідних документів для отримання візи до країн Європи. Важливо розуміти, що, незважаючи на повну прозорість подання та заповнення документів для візи, існує безліч дрібних нюансів, які можутьпослужити приводом, як для позитивного, так і негативного рішення щодо видачі візи. Тому рекомендується довірити питання підготовкидокументів фахівцям нашої компанії.