tp.ua
Візи без проблем наш професійний девіз.

Ми гарантуємо оперативне оформлення і збір документів для оформлення віз в усі куточки світу, а також — консультації з оформлення документів для отримання віз.

Марія БілаяВізовий-менеджер
Віза в Іспанію

Віза в Іспанію

Оформлення візи до Іспанії

980 грн.

У комплекс наших послуг входить:

 • бронь готелю та авіаквитків
 • збір необхідних документів
 • запис і консультація при заповненні онлайн анкети - подача заявки
 • супровід в консульство Іспанії

Додаткові послуги:

 • Переклади документів
 • Оформлення медичної страховки
 • Оплата консульського збору
 • Доставка (по Києву безкоштовно)

*Консульський збір, переклади і страховий поліс у вартість не входять.

Для отримання візи в Іспанію следут оплатити додатково:

 • При подачі заяви на візу оплачується консульський збір - 35 євро (≈821 гривня);
 • Вартість послуг візового центру становить - 20 євро (≈490 гривень);

*Оплата консульського і візового зборів здійснюється у відділенні банку при візовому центрі в національній валюті готівкою
**Консульський збір є безповоротним не залежно від результату.

Віза в Іспанію – правила в'їзду

Щоб відвідати Іспанію, незалежно від мети поїздки, доведеться оформляти дозвіл на відвідування країни. Іспанські візи поділяються на кілька категорій:

 • імміграційна, отримавши яку, можна постійно перебувати на території країни;
 • не імміграційна, яка передбачає тимчасове перебування в країні на певний строк.

Існує кілька видів не імміграційних віз:

 • категорія А – транзитна віза, її особливість полягає в тому, що ви можете проїжджати через цю країну, але покидати територію аеропорту не маєте права;
 • категорія В, відрізняється від першої тим, що при її наявності можна залишати аеропорт і знаходитися на території Іспанії протягом 5 днів;
 • категорія С – туристична віза, дає право на короткострокове перебування в країні не більше ніж 3 місяці;
 • категорія D, з цією візою можна перебувати в Іспанії більше ніж 3 місяці. Вона дається для здійснення будь-якої діяльності. Наприклад, робоча віза може діяти кілька років, а студентська тільки на 1 рік. Гостьова віза оформляється на запрошення від родичів, друзів або від іноземної компанії. Діє протягом року або менший проміжок часу. Запрошення оформляється в іспанському муніципалітеті. За такою візою можна перебувати в Іспанії не більше ніж 90 днів за 6 місяців.
Тест-оцінка шансів отримання візи в Іспанію

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся
які ваші шанси отримання візи в Іспанію

Пройти тест

Ціна на оформлення візи залежить від численних факторів. Можна оформляти її самостійно, але набагато вигідніше отримати допомогу у професіоналів. Звертаючись в нашу компанію, ви заплатите гроші за послуги, але при цьому заощадите свій час і нерви. Оформлення без посередників обійдеться вам трохи дешевше, але потребує терпіння і наполегливості.

Документи на візу в Іспанію

Щоб уникнути відмови у візі, потрібно ретельно підготуватися до цього процесу. Необхідно враховувати той факт, що вимоги до документів можуть змінюватися залежно від типу візи. Наші фахівці завжди про це інформовані, тому звертаючись до нас, ви отримуєте актуальну інформацію і допомогу в оформленні документів.

Перелік документів для візи:

 • закордонний паспорт з відксерокопіюваними сторінками (розрізати ксерокопії не потрібно, термін дії паспорта, що перевищує тривалість візи мінімум на 3 місяці);
 • дві кольорові фотографії розміром 3,5 х 4,5 см;
 • анкета (якщо одружена, то вказати дівоче прізвище, ПІБ батьків, адреса, телефон, посада, робоча адреса і телефон, попередні відвідування шенгенських країн);
 • копія внутрішнього паспорта;
 • відомості про старий закордонний паспорт (оригінал і копія анульованого паспорта, якщо документ був вилучений, надати довідку з ВВІР);
 • довідка з місця роботи із зазначенням заробітної плати та посади;
 • виписка з банківського рахунку про наявність 60 євро в день на одну людину;
 • спонсорський лист, який оформляється при нестачі грошових коштів та підписується спонсором (вказуються родинні зв'язки між спонсором і спонсорованим, надається довідка з роботи про доходи спонсора або виписка з банку);
 • медичний страховий поліс;
 • підтвердження інформації про бронювання готелю;
 • довідка про заброньовані авіаквитки.

Шенгенська віза в Іспанію

Іспанія входить в Шенгенську зону, тому для туристів вигідно оформляти шенгенську візу. Шенгенська віза відкриває шлях в інші європейські держави, що входять до списку країн Шенгенської угоди. Проте вимоги для отримання такої візи дуже жорсткі і суворі. Тому її оформлення краще довірити професіоналам. Наші фахівці допоможуть правильно скласти анкети та підготують необхідний перелік документів, пояснять всі нюанси.

Віза в Іспанію – терміни оформлення

У середньому, віза оформляється протягом 4-14 робочих днів з моменту подачі заявки. У Києві є іспанське посольство, яке здійснює високу лояльність у видачі дозволів на в'їзд в країну. Якщо ж вам необхідно терміново оформити візу в Іспанію, то ми посприяємо в цьому.


Оценка 4.6 на основе 28 Google отзывов
Задать вопрос (88)
Наталія 03.03.2019 16:30

Доброго дня, скажіть будь ласка чи можливо зробити візу в іспанію в україні для громадянина марокко якщо у нього є посвідка на постійне місце проживання в україні, і якщо так то які ще потрібно папери для цього, дякую...

Ответить
Олег 21.02.2019 14:36

Доброго дня! Ми з дружиною оформляємо документи на воз'єднання сім'ї в Іспанії !Під час оформлення вона перебуватиме на Україні! Чи зможе вона приіхати в Іспанію за DNI карткою по біометричному паспорті, чи обов'язково подавати на іспанську візу !?

Ответить
Ілона 22.01.2019 18:42

Доброго дня, мене цікавить робоча віза до Іспанії, дякую.

Ответить
Сергій 24.09.2018 14:32

Доброго дня! Мене цікавить процес робочої візи в Іспанію , від двох місяців , і більше .... Ціни приблизно затрат на неї ! Дуже буду вдячний на відповідь !

Ответить
Олександра 07.08.2018 20:17

Скажіть будь_ласка, чи можливо оформити робочу візу без запрошення на роботу?

Ответить
Марія 02.05.2018 13:00

Доброго дня. Як отримати робочу візу в Іспанію і на який термін? Є біометричний паспорт. Зазделегідь вдячна за відповідь.

Ответить
Богдан 12.04.2018 13:22

Доброго дня Мене цікавить процес оформлення робочої візи в Іспанію. Являюсь студентом Польщі, маю карту побиту до кінця травня, біометричного паспорту немає. Минулого літа проходив практику від школи в Іспанії, Естартіт. Є всі документи які підтверджують практику і навіть закритий рахунок в Іспанському банку. Також є запрошення і контракт в Іспанію на літо. Які шанси отримати візу в українському посольстві і яку суму траба заплати за всю процедуру в то у числі за вашу агенцію. Дякую

Ответить
Мария 15.03.2018 17:56

Хочу оформить рабочую визу, какие документы нужны, могу сама найти работодателя в Испании. Какой срок оформления и цена. Спасибо

Ответить
Таня 11.12.2017 20:08

Які потрібні документи для оформлення гостьової візи для того , хто виробляє її в Іспанії? Скільки коштуватиме? Як довго виробляється?

Ответить
Тетяна 11.12.2017 20:04

Доброї пори доби, я студентка України і поки канікули хочу поїхати до подруги в Іспанію на відпочинок на місяць. Вона надає житло, білети відразу купляються туди-назад, але на карті не вистачає грошей (71євро щодня на місяць). Як мені вийти з ситуації щоб не було проблем на кордоні?

Ответить
Руслан 11.12.2017 14:53

Доброго дня! Я хочу поїхати до Іспанії на роботу, робота є, але без виклику. Біометричний паспорт є. Як швидко можна відкрити іспанську робочу візу, яка вартість та перелік документів? Дякую.

Ответить
Коля 26.10.2017 20:20

І які документи потрібні?

Ответить
Коля 26.10.2017 20:17

Доброго вечора,я хочу поїхати до Іспанії на роботу, підкажіть будь ласка яку мені візу краще відкрити?і на який термін можна?

Ответить
світлана 25.09.2017 13:27

Добрий день. Подали всі документи на отримання студенськоі візи 12.09.17 донесли нотар.дозвіл батьків боце неповнолітня 19.09.17 неможемо отримати візу бо нема відповіді з Іспаніі відповідає посольство через який час є отримання відповіді та отримання візи? Дякую за відповідь.

Ответить
Ирина (TP.Ua)
Ирина (TP.Ua) 03.10.2017 18:40

Здравствуйте, Светлана! Рекомендуем Вам обратиться в Посольство Испании на территории Украины для уточнения самой актуальной информации по статусу Вашего заявления.

Ответить
Олег 01.08.2017 18:26

Здравствуйте! Планирую выехать в Испанию на работу на 1 год, приглашение и работодателя пока не искал. Какая стоимость оформления пакета документов?

Ответить
Ирина (TP.Ua)
Ирина (TP.Ua) 01.08.2017 18:44

Здравствуйте, Олег! В ближайшее время с Вами свяжется специалист нашей компании. Будем рады помочь.

Ответить