vizaua.com
Візи без проблем наш професійний девіз.

Ми гарантуємо оперативне оформлення і збір документів для оформлення віз в усі куточки світу, а також — консультації з оформлення документів для отримання віз.

Марія БілаяВізовий-менеджер

Про нас

Основна спеціалізація діяльності нашої компанії - допомога в оформленні віз. Грунтуючись на тривалому досвіді роботи нашої компанії, ми можемо запропонувати клієнтом послуги з оформлення віз в більш ніж 150 країн всього світу.

8 лет

8 років досвіду

20 000

20 000 відкритих віз

99.7%

99,7% відкриття віз

ФОП

«ОРЛОВА ЄВГЕНІЯ ВОЛОДИМИРІВНА»

Банк

ПАТ "УНІВЕРСАЛ БАНК" КИЇВ, УКРАЇНА

р.р.

26007001087202

МФО

322001

Iдентифікаційний код

3284213526

ЗКПО (ЄДРПОУ)

Запис в ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № 2 069 000 0000 028510 від 09.11.2012 р. Є платником Єдиного податку 3 групи, 5%

Про нас | Vizaua

Процес оформлення візи в більшість країн

Безсумнівно, що серед всіх бажаючих виїхати за кордон найбільшою популярністю користуються шенгенські візи, адже скасування паспортного контролю на кордоні країн учасниць відкрила можливість безперешкодно подорожувати найбільшим країнам Європи. Шенгенська віза дозволяє безперешкодно відвідувати всі країни угоди . Однак незважаючи на всю безхмарність ситуації на перший погляд - існує безліч підводних каменів, які можуть значно вплинути на оформлення візи за кордон. Адже самостійно оформлення візи не тільки тривалий і обтяжливий процес, існує безліч факторів, які можуть стати причиною для відмови у візі.

Процес оформлення візи в більшість країн пов'язаний з необхідністю знати безліч тонкощів і різних нюансів, таких як складання правильного пакету документів, обгрунтування мети поїздки та інших моментів . Щоб не витрачати ваш час і нерви, ми рекомендуємо звертатися до наших фахівців, які допоможуть вам грамотно оформити весь пакет необхідних документів і без проблем пройти співбесіду в посольстві або консульстві.

Завдяки нашим послугам ви без особливих проблем зможете отримати цікаву для вас візу за доступною ціною і в найкоротші терміни.

Завдяки нашим послугам ви без особливих проблем зможете отримати цікаву для вас візу за доступною ціною і в найкоротші терміни. Тисячі клієнтів за багато років роботи за допомогою наших фахівців відвідують країни Європи, Америки, Азії і будь-яких інших куточків нашої неосяжної планети.

Крім основних послуг ви можете отримати безкоштовну інформацію про те, які документи краще надавати в те чи інше посольство, щоб оформлення візи не зайняло багато часу і не викликало яких-небудь проблем або труднощів. Так само наші візові менеджери допоможуть вам у складанні правильного запрошення для отримання візи, підготують вас до складних питань і ситуацій, які можуть виникнути в процесі проходження співбесіди для отримання візи. Якщо для отримання візи вам знадобиться переклад будь-яких документів, ви так само можете звернутися до співробітників нашої компанії.

Клієнти, які зацікавлені в консультації з оформлення менш популярних типів віз, таких як довгострокові мультивізи, бізнес і робочі візи, так само можуть отримати повноцінну підтримку в даному питанні.

Для клієнтів, у яких раніше виникали труднощі з оформленням візи або ж у разі оформлення термінової гарантованої на 100 % візи ми можемо запропонувати послугу оформлення візи "під ключ", в більшості випадку дана послуга доступна тільки для країн шенгенської угоди, адже такі візи користуються найбільшою популярністю.

Консультація наших візових фахівців у повному обсязі включає в себе:

  • підготовка повного пакету документів необхідного для оформлення візи, враховуючи індивідуальні особливості окремих клієнтів;
  • допомога та консультації з оформлення запрошень;
  • консультація з питань проходження співбесіди в Консульстві;
  • заповнення всіх необхідних документів і анкет;
  • бронировка готелів і авіаперельотів;
  • моделювання та розбір можливих складних ситуацій під час проходження співбесіди.

Крім усього ви можете додатково отримати цікаву для вас інформацію про країну і дані стосуються специфіки її відвідування. Крім консультацій наші клієнти можуть додатково звернутися за допомогою в перекладах документів, оформленні медичних страховок, запрошень і складанні персональних листів та інших послуг.

Незважаючи на доступність загальних вимог при оформленні візи в кожному консульстві, існують численні нюанси, про які в більшості випадків дізнаються вже після отримання відмови в оформленні візи, тому щоб допомогти вам уникнути подібної практики, ми рекомендуємо вам звернутися за допомогою до наших фахівців.