vizaua.com
Візи без проблем наш професійний девіз.

Ми гарантуємо оперативне оформлення і збір документів для оформлення віз в усі куточки світу, а також — консультації з оформлення документів для отримання віз.

Марія БілаяВізовий-менеджер

Віза в Боснію і Герцеговину

Оформлення візи в Боснію і Герцеговину

від 980 грн.

У комплекс наших послуг входить:

 • консультація щодо подачі заявки;
 • допомога при підготовці необхідних документів;
 • бронювання готелів і бронювання авіа перельотів;
 • підтримка при реєстрації на онлайн сайті посольства й запис на співбесіду;
 • супровід до посольства.

Додаткові послуги:

 • Оформлення медичної страховки на термін перебування;
 • Оплата консульського збору;
 • Переклад документів;
 • Доставка (по Києву безкоштовно).

*Консульський збір, переклади й страховий поліс у вартість не входять.

Боснія і Герцеговина - правила в'їзду

Ще однією країною на Балканах, що заслуговує уваги, є Боснія і Герцеговина. Незважаючи на те, що вона не настільки популярна серед мандрівників і улюблена, як її сусідки Хорватія та Чорногорія, це не зменшує її туристичної привабливості. В будь-якому випадку, при відвідуванні Балканського півострова, ви можете заглянути й у цю невелику, гарну, затишну, сонячну країну. Тут є на що подивитись і чим зайнятись.

Громадянам України віза в Боснію і Герцеговину не потрібна, якщо строк їхнього знаходження в країні не буде перевищувати 30 діб протягом 2 місяців (60 днів). Це правило поширюється на тих, хто приїжджає в державу з туристичною метою, з наміром відвідати родичів або друзів. Також правом безвізового в'їзду можуть скористатися ті, хто хоче приїхати у федерацію для налагодження бізнес контактів, участі в спортивних, культурних та інших заходах, для лікування, освітньої діяльності або як транзитний пасажир. У перерахованих випадках, особи, що прибули в Боснію й Герцеговину, можуть перебувати в країні не більше 90 діб, також у них в наявності повинні бути підтверджуючі мету їхнього візиту папери (відповідні запрошення).

Транзитні пасажири можуть перебувати на території держави не більше тижня й повинні мати при собі квиток та візу, при необхідності, у кінцевий пункт призначення.

Для поїздок у Боснію для більш тривалого строку необхідно попередньо в Консульстві оформити дозвіл на в'їзд. Особливо актуальним це питання є для тих, хто хоче поїхати в країну з метою тривалого навчання або офіційно працевлаштуватися.

Якщо ви відноситесь до цієї категорії громадян і зіткнулися з проблемами в оформленні візи в Боснію і Герцеговину, звертайтеся за допомогою в нашу фірму. Менеджери компанії грамотно та оперативно дадуть відповіді на всі питання, які виникнуть в процесі підготовки необхідних паперів, допоможуть з їхнім оформленням і подачею на розгляд у Консульство.

Документи для в'їзду в Боснію і Герцеговину

Громадяни, що мають право в'їзду в країну без візи, при перетинанні кордону повинні надати дійсний не менш, ніж 90 діб після завершення поїздки паспорт для виїзду за кордон. У деяких випадках вимагають пред'явлення страховки та підтвердження наявності коштів.

Для оформлення візи разом із заповненою заявкою подаються:

 • візова анкета;
 • квитки в обидва кінці;
 • запрошення, туристичний ваучер (при необхідності);
 • дозвіл (нотаріальний) на виїзд дитини, свідоцтво про народження.

Оценка 4.6 на основе 28 Google отзывов
Задать вопрос (0)