vizaua.com
Візи без проблем наш професійний девіз.

Ми гарантуємо оперативне оформлення і збір документів для оформлення віз в усі куточки світу, а також — консультації з оформлення документів для отримання віз.

Марія БілаяВізовий-менеджер
Віза до Італії

Віза до Італії

Оформлення візи до Італії

980 грн.

У комплекс наших послуг входить:

 • консультація щодо подачі заявки
 • допомогу при підготовці необхідних документів
 • бронювання готелів і бронь авіаперельотів
 • підтримка при реєстрації на онлайн сайті посольства і запис на співбесіду
 • супровід в посольство

Додаткові послуги:

 • Оплата консульського збору
 • Переклади документів
 • Оформлення медичної страховки
 • Доставка (по Києву безкоштовно)

*Консульський збір, переклади і страховий поліс у вартість не входять.

При оформленні візи до Італії додатково оплачуються:

 • При подачі заяви на візу оплачується консульський збір - 35 євро (≈ 835 гривень);
 • Вартість послуг візового центру становить -18.33 євро + 20% ПДВ (≈ 524 гривень);

*Оплата консульського і візового зборів здійснюється у відділенні банку при візовому центрі в національній валюті готівкою
**Консульський збір є безповоротним не залежно від результату.

Віза в Італію – правила в'їзду

В даний час італійська віза оформляється в декількох варіантах. Залежно від мети прибуття в країну віза до Італії ділиться на наступні типи:

 • гостьова, яка видається на підставі запрошення в країну родичів або знайомих;
 • медична, передбачає отриманням особи на території Італії медичного обслуговування;
 • туристична, як правило, видається особам, які виявляють бажання вперше відвідати країну з метою ознайомлення з наявними в ній пам'ятками;
 • робоча, для оформлення якої потрібно спеціальне запрошення від майбутнього роботодавця;
 • транзитна, що припускає короткочасне перебування в країні (причому якщо зона перебування не обмежується аеропортом, то особі необхідно надати документи, що підтверджують наявність місця проживання, наприклад, заброньованого номера в готелі);
 • ділова, оформити яку можуть підприємці, власники бізнесу та потенційні інвестори;
 • студентська, що дає право на навчання у вищих навчальних закладах країни.
Тест-оцінка шансів отримання візи в Італію

Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся
які ваші шанси отримання візи в Італію

Пройти тест

Документи на візу в Італію

Для відвідування Італії необхідно приготувати документи, що відповідають певним вимогам. Список документів на візу в Італію:

 • закордонний паспорт, термін дії якого закінчується не раніше трьох місяців після завершення поїздки, а також копію його першої сторінки;
 • видані раніше закордонні паспорти, в тому числі і ті, термін дії яких закінчився;
 • кольорова фотографія розміром 3х4 см, зроблена протягом півроку перед оформленням документів;
 • копія першої сторінки внутрішнього паспорта, а також сторінки, на якій є інформація про прописку;
 • анкета, яка особисто заповнюється зацікавленою особою італійською та англійською мовою;
 • копія трудової книжки, кожна сторінка якої завірена печаткою компанії-роботодавця.

Якщо особа є підприємцем, то йому потрібно подати оригінал і копію свого свідоцтва про реєстрацію, а також довідку з податкової про розмір доходів за останні півроку. Пенсіонери і студенти подають оригінал і копію пенсійного посвідчення або студентського квитка відповідно.

Крім того, оформлення візи до Італії вимагає надання фінансових гарантій. До них відноситься кредитна карта, діюча за кордоном, а також виписка з банку про наявність суми грошей на цій карті із зазначенням даних її власника. Якщо ж карта іменна, то довідка з банку не потрібна. Достатньо лише пред'явити квитанцію з банкомату триденної давності. Також можна надати тревел чеки та квитанції, що підтверджують, що ціна за них сплачена повністю.

Документи на візу в Італію включають в себе письмове підтвердження мети поїздки. До них відноситься оригінал запрошення, документи, що підтверджують родинні зв'язки, бронь готелю і квитки в дві сторони.

Ціна візи в Італію залежить багато в чому від типу візи, яку необхідно оформити.

Шенгенська віза в Італію

Оскільки Італія підписала Шенгенський договір, то вона разом з низкою інших європейських країн утворює так звану Шенгенську зону. Укладена між країнами угода ставила за мету забезпечити вільне пересування всередині цієї зони. Таким чином, оформивши для в'їзду в Італію шенгенську візу можна попутно відвідати безліч інших цікавих країн.

Шенгенська віза дає туристу, який її оформив, ряд переваг. Перш за все, особа, яка її отримала, може вільно переміщатися всередині Шенгенської зони, оскільки віза, видана країною-учасницею угоди, дає безумовне право на відвідування території всіх інших країн-учасниць.

Крім того, при перетині внутрішніх кордонів туристу в більшості випадків потрібно пред'явити тільки шенгенську візу і свій паспорт. У дуже рідкісних випадках від нього зажадають також надання документів, що підтверджують його фінансовий стан або мету поїздки.

Віза в Італію – терміни оформлення

Процес отримання італійської візи не відрізняється простотою у зв'язку з необхідністю зібрати об'ємний пакет документів. Але якщо звернутися до професіоналів, то її оформлення займе мінімум часу і зусиль з боку зацікавленої особи.

Якщо оформляти документи за допомогою наших фахівців, то стандартний термін її видачі становить 4 робочих дні після подачі. Але потрібно мати на увазі, що в період високого сезону, у зв'язку зі значним напливом бажаючих відвідати Італію, цей термін може бути продовжений.


Оценка 4.6 на основе 28 Google отзывов
Задать вопрос (337)
Андрій 01.04.2019 18:43

Доброго дня! Я нещодавно (30.03.2019) прибув із Італії - їхав по "безвізу" по біометрії, пробув у цій країні приблизно 2,5 місяця (-ів). Працюю веб-дизайнером на фрілансі (self-employed), хочу знову повернутися назад. Квиток на літак вже придбаний. Чи є в мене можливість оформити візу через ваше агенство? Чи є в мене шанси взагалі? P.S. В Італії проживає моя сестра із чоловіком (резидентом Італії), якщо це може допомогти справі. Завчасно дякую. Буду очікувати вашої відповіді З повагою, Андрій

Ответить
Ольга 29.03.2019 16:44

Доброго дня! Мене цікавить підтримка у виготовленні візи як фріленсер. Чи ви надаєете консультацію з організації такого типу візи? Зараз я закордоном, якщо можна надішліть відповідь на e-mail. Дякую!

Ответить
Ольга 27.03.2019 12:00

Доброго дня! Мене цікавить відкрити візу для навчання на мовних курсах (італійська мова терміном 3 місяці ) в Італї. В мене є документи про оплату курсу, про надання місця проживання та матеріального забезпечення. Єдине що я вже витратила 2 1/2 місяця по безвізу. Зараз я закордоном, якщо можна надішліть відповідь на e-mail. Дякую!

Ответить
Mykhailo 23.02.2019 10:04

Потрібна робоча віза в Італію, чи взагалі можливо її зробити? Роботодавець які потрібно документи дасть.

Ответить
Світлана 21.02.2019 9:10

Віза на рік в Італію, є виклик.

Ответить
Cвітлана 21.02.2019 9:08

Відкриття візи по запрошеню в Італію на рік.

Ответить
Потрібно відкрити візу по запрошення на рік в Італію 21.02.2019 9:05

Віза

Ответить
Оля 17.02.2019 14:41

Візу в італію зробити і є ви вайбері дайте номер

Ответить
Оля 17.02.2019 14:39

Добрий день скажить ви вайбери є мені треба зробити візу робочу я зараз в італії

Ответить
Сергій 02.01.2019 1:36

Доброго дня, цікавить питання такого роду: у мене була відкрита Польська робоча віза по котрій перебував і офіційно працвав в Польщі в період з 03,08 по 06,12, віза закінчилась 22,12, одже цікавить и можу я найближчим часом подавати документи на отримання робочої візи Італії, якщо матиму всі неохідні для цього докуенти?

Ответить
Михайло 04.12.2018 19:42

Хочу відкрити візу

Ответить
Володя 01.12.2018 20:50

Хочу відкрити візу

Ответить
Мирослава 22.11.2018 20:39

Скільки коштує туристична віза і на який термін перебування в Італії?)

Ответить
Юлия 11.11.2018 18:34

Потрібна робоча віза в італію, там є робота, але запрошення видати не можуть, можна якось оформити візу , скільки це буде коштувати, і на який термін віза

Ответить
Руслан 08.11.2018 20:16

Потрібна робоча віза в італію, там є робота, але запрошення видати не можуть, можна якось оформити візу , скільки це буде коштувати, і на який термін віза

Ответить