vizaua.com
Візи без проблем наш професійний девіз.

Ми гарантуємо оперативне оформлення і збір документів для оформлення віз в усі куточки світу, а також — консультації з оформлення документів для отримання віз.

Марія БілаяВізовий-менеджер

Послуги з оформлення віз


Наша компанія готова надати своїм клієнтам широкий спектр послуг у питаннях що стосуються візової підтримки при оформлення віз в більш ніж 50 країн світу, серед яких країни шенгенської угоди, США, Канада, Великобританія та інші. Фахівці візового відділу завжди допоможуть Вам у будь-яких питаннях, так само допоможуть впоратися з тими труднощами, з якими ви можете зіткнутися в процесі отримання візи.

На сьогоднішній день ми маємо в своєму розпорядженні можливістю оформити Вам візу :

  • з особистою присутністю в консульстві;
  • без особистої присутності.

Надані послуги

Формування пакету документів до заявки на одержання візи

Мабуть, самим непростим в оформленні візи є формування пакету документів. Пакет документів не може бути стандартним, так як кожен випадок індивідуальний. Наш багаторічний досвід дозволяє нам до тонкощів, вірно визначити які саме документи потрібні в кожному конкретному випадку.

Заповнення он- лайн анкет

Процес заповнення анкети вимагає уваги і скрупульозності, крім того займає досить часу. Не маючи досвіду можна допустити прикру помилку, яка може спричинити за собою негативні наслідки. Залежно від країни, процес заповнення ускладнюється ще й одночасною реєстрацією на співбесіду. Користуючись нашою допомогою, Ви виключаєте некоректне заповнення і помилки в такому важливому питанні.

Запис на співбесіду

Ми завжди володіємо актуальною інформацією станом черг у посольствах. Так само можемо запропонувати запис в посольства позачергово. Вартість прискореної запису на співбесіду в цікавить Вас посольство, можна дізнатися у наших візових менеджерів.

Оформлення медичної страховки

Якщо ви бажаєте оформити медичну страховку для поїздки за кордон в нашій компанії, Ви можете звернутися до наших візовим менеджерам.

Послуги бронювання авіаквитків і готелів

Бронювання авіаквитків і готелів входить у вартість наших послуг.

Супровід

Вартість супроводу в посольство входить у вартість послуг з оформлення візи і здійснюється за особистою побажанню клієнта.

Інформаційна підтримка

Консультаційні послуги та інформаційна підтримка входять у вартість послуг нашої компанії.

Переклади документів

На вимогу багатьох посольств, необхідно виконувати переклади документів українського походження. Наша компанія швидко і правильно виконає переклади. Вартість послуги - від 40 грн. за один документ.

Доставка

Жителям м. Києва не потрібно приїжджати до нас в офіс, ми приїдемо до вас самі, заберемо документи, зробимо все за вас і привеземо їх назад. По Києву ми доставляємо всі документи абсолютно безкоштовно. З жителями регіонів абсолютно без проблем і досить оперативно обмінюємося документами за допомогою кур'єрських служб, так що приїзд потрібен тільки на співбесіду в посольстві.

Оплата послуг

Оплатити наші послуги ви можете двома способами:
Безготівковий розрахунок (переклад на банківський рахунок)
Готівковий розрахунок (в офісі)

У Вас є можливість скористатися як повним комплексом послуг, так і кожної послугою окремо.