Оформлення візи в Данію
980 грн.
У комплекс наших послуг входить:
- консультація, щодо оформлення заявки;
- допомога при підготовці необхідних паперів;
- супровід у посольство;
- бронювання авіаперельотів і готелів;
- контроль заповнення та реєстрації онлайн документів посольства;
- запис на співбесіду.
Додаткові послуги:
- переклад всіх необхідних документів;
- оформлення медичної страховки;
- оплата консульського збору для одержання візи;
- доставка (по Києву безкоштовно).
*консульський збір, переклади й страховий поліс у вартість не входять.
При оформленні візи в Данію додатково оплачуються:
- Консульський збір за візу в Данію – 35 євро (826 гривень);
- Вартість послуг візового центру – 27 євро (≈ 638 гривень).
*Оплата консульського й візового зборів проводиться у відділенні банку при візовому центрі в національній валюті готівкою.
**Консульський збір є безповоротним не залежно від результату.
Віза в Данію – правила в'їзду
Для того щоб оформити візу в Данію, потрібно подати заявку в посольство, або в будь- який датський центр по візам. Шенгенська віза в Данію на короткострокове перебування в країні, як правило, видається для здійснення поїздок туристичного, приватного й ділового характеру. Дана віза не передбачає можливість влаштування на роботу, або знаходження в Данії понад дев'яносто днів протягом півроку. Консульство Данії рекомендує не купувати квитки, до того моменту, як буде отримане рішення про видачу візи, адже їх не завжди можна повернути.
Тест-оцінка шансів отримання візи в Данію
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся
які ваші шанси отримання візи в Данію
Пройти тест
Документи для візи в Данію
Для отримання візи в Данію необхідно надати такі документи:
- Спеціальна анкета.
- Одна фотографія для паспорта, зроблена не пізніше трьох місяців (читати вимоги до фотознімків).
- Паспорт (термін дії якого ще мінімум три місяці триватиме після виїзду з країни, що підписала Шенгенську угоду) і всі попередні паспорти.
- Зроблені фотокопії наявних закордонних паспортів зі сторінками, на яких поставлені раніше видані візи й штампи (стосується Шенгенської зони, Швейцарії, Канади, США, Великобританії).
- Цивільний паспорт і його фотокопія.
- Документ, що підтверджує наявність поліса медичного страхування, яким повинні покриватися можливі витрати, враховуючи репатріацію, пов'язану з причинами медичного характеру, термінової необхідності втручання з боку лікарів й надання необхідної допомоги в установі медичного типу при знаходженні на території країни Шенгенської угоди. Дія медичного поліса повинна поширюватися на території, що належить усім державам Шенгенської угоди протягом усього періоду знаходження, сума виплат по страховому полісу повинна бути не менша тридцяти тисяч євро. Медична страховка надається під час подачі документів, необхідних при відкритті візи. Зверніть увагу, якщо ви плануєте один виїзд, то страховка повинна мати п'ятнадцять додаткових днів на коридор.
- Документи, що доводять наявність транспортного засобу (надання необхідне у випадку одержання візи): квиток назад, або заброньований автобус. Якщо поїздка на індивідуальному автомобілі, то мусять бути копії страхового поліса автомобіля та водійського посвідчення.
- Якщо у заявника відсутнє українське громадянство, а є тільки дозвіл на проживання на території України, Вірменії або Грузії, то надається відповідний документ і його копія, перекладена на англійську мову.
- Особам, що не досягли вісімнадцятирічного віку, необхідно надати нотаріально завірений дозвіл батьків на здійснення подорожі, переклад дозволу на англійську мову, бланк свідоцтва про народження та копії цивільних паспортів обох батьків. Якщо дитина буде їхати разом з матір’ю та батьком, то надаються копії відкритих віз із листом, у якому вказується, що вони будуть супроводжувати її під час перебування в країні. Усі документи, як супровідні, так і додаткові, перед подачею на розгляд, повинні бути перекладені на англійську мову.
- Супровідні документи:
- Якщо планується поїздка в країну з туристичною метою, то надання броні на проживання в готелі буде достатнім. У документі повинні бути зазначені реквізити готелю (телефон, адреса, період проживання та ім'я, на яке бронювався номер.
- Письмовий запит в оригіналі від турагенства в Україні, де перелічується вся група подорожуючих, з вказаними особистими даними (прізвище, ім'я, дата народження, стать, кількість поїздок та їх тривалість, дата початку заїзду з програмами відпочинку – обрані маршрути, готелі, уся інформація, стосовно засобів пересування й водіїв).
- Папери, що містять інформацію про ступінь спорідненості між членами подорожі (колеги по роботі, чоловік із дружиною, друзі, родичі).
- Туристична компанія зобов'язана пред'явити документ, що підтверджує укладання договору з бюро туризму в Данії, яке має акредитацію для організації відпочинку.
- Докази наявності пакетного тура. Наприклад, транспорт і бронювання готелю. Партнером зі Скандинавії відправляється документ, що підтверджує ці дані, безпосередньо в туристичну компанію України. Туроператори подають всі зібрані документи в Консульство.
- Папери, пов'язані з працевлаштуванням. Якщо заявник має роботу, то необхідно пред'явити довідку, видану за її місцем, у якій вказується посада, дата прийому до організації, тривалість відпустки, і підтвердження факту, що після повернення він зможе продовжити роботу. Якщо ним ведеться приватна підприємницька діяльність, то необхідні документи, які можуть підтвердити наявність власного бізнесу. Наприклад, реєстраційне посвідчення підприємства в Україні або довідка з податкової інспекції. У випадку навчання, необхідно пред'явити документ, який підтверджує зарахування в освітню установу, і можливість заявника повернутися до навчання по прибуттю з подорожі.
- Додаткові документи, що надаються згідно з особливою вимогою консульства, при оформленні візи в Данію:
- папери, які здатні підтвердити фінансову незалежність або доходи, наявні в заявника, що при потребі здатні покрити витрати, пов'язані з подорожжю (наявність суми в перерахунку згідно еквіваленту - триста п'ятдесят датських крон у добу, вартість проживання при цьому не враховується);
- останні виписки з рахунку в банку, дорожні чеки, кредитні карти та інші докази платоспроможності;
- трудовий договір, або лист, написаний роботодавцем, у якому вказується займана посада заявника, адреса підприємства, телефонні номери, дата оформлення заявника на роботу;
- довідка про суму заробітної плати, видана начальником підприємства та про сплату податків, надана податковою інспекцією;
- виписки банківських рахунків з зазначеними транзакціями, які виконувалися в період останніх трьох місяців.
Віза в Данію – термін оформлення
Термін розгляду заявки на візу становить 10 робочих днів з дня подачі документів .