tp.ua
Візи без проблем наш професійний девіз.

Ми гарантуємо оперативне оформлення і збір документів для оформлення віз в усі куточки світу, а також — консультації з оформлення документів для отримання віз.

Катерина КіріченкоВізовий-менеджер

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг з оформлення віз в більшість країн Північної Америки і 8 років нашого досвіду

Візи в Північну Америку

Підтримка з питань оформлення віз до Північної Америки

Коротко про послуги:

Грунтуючись на тривалий досвід в оформленні віз до країн Північної Америки, наші візові менеджери завжди готові надати вам повноцінну підтримку з усіх візових питань, які пов'язані з отриманням візи.

Країни Північне Америки дуже популярні серед туристів зі всього світу, що є досить закономірним . Дивовижне поєднання абсолютно різних у всіх аспектах країн на одному континенті служить ключовою причиною настільки високого інтересу в усьому світі. Країни Північної Америки можуть здивувати шикарними мегаполісами, дикою і первозданною природою, засніженими горами і кращими в світі пляжами, що дозволяє залучати туристів з абсолютно різними інтересами з усього світу .

Через досить відчутної різниці в соціальному і економічному розвитку країн Північної Америки, абсолютно різними є і візові вимоги цих держав. У такій ситуації залежно від країни прямування досить сильно може відрізнятися і пакет необхідних документів.

Послуги з оформлення віз до Північної Америки включають:

  • заповнення і відправка анкет на візу;
  • формування пакету документів;
  • перевірка сформованого пакету необхідних документів;
  • переклад необхідних документів на візу;
  • підготовка до проходження співбесіди в консульстві;
  • відправка документів в посольство.

Допомога в підготовці документів для візи в Північну Америку:

З причини того, що правильність підготовки всіх необхідних документів з урахуванням усіх дрібниць і тонкощів для деяких країн Північної Америки може позначитися не тільки на можливості отриманні візи, а й право відвідин держави в майбутньому, ми рекомендуємо звертатися до фахівців нашої компанії, адже багаторічний досвід роботи дозволяє уникати можливих труднощів у процесі оформлення візи.