tp.ua
Візи без проблем наш професійний девіз.

Ми гарантуємо оперативне оформлення і збір документів для оформлення віз в усі куточки світу, а також — консультації з оформлення документів для отримання віз.

Катерина КіріченкоВізовий-менеджер

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг з оформлення візв країни Південної Америки і 8 років нашого досвіду

Візи в Піденну Америку

Підтримка в питанні оформлення віз в Південну Америку

Коротко про послуги:

Наші візові менеджери допоможуть вам у питанні оформлення віз в країни Південної Америки. Завдяки багаторічному досвіду наші фахівці можуть надати допомогу в формуванні правильного пакету документів і відповісти на всі ваші запитання.

Південна Америка - регіон для найдосвідченіших туристів. Давні традиції, національні культури корінних народів, первісна природа і якась віддаленість від звичного світу роблять відвідування Південної Америки цікавим, незвичайним, а іноді дуже небезпечним.

Країни Південної Америки не славляться жорсткими візовими вимогами, однак через політичних і культурних особливостей відвідування деяких з них може виявитися досить складним в плані оформлення бажаної візи.

Допомога в оформленні візи в країни Південної Америки:

  • формування необхідного пакету документів;
  • консультації щодо отримання візи;
  • перевірка правильності візових анкет і підготовлених документів;
  • перенаправлення повного пакета документів у консульство.

Допомога в підготовці документів для візи:

Для того щоб отримання візи в країни Південної Америки не обернулося проблемою, ми завжди рекомендуємо звертатися за візовою підтримкою до фахівців нашої компанії. Часто проблемою для бажаючих оформити візу виявляється відсутність представництва країн Південної Америки всередині країни, але завдяки нашому багаторічному досвіду у вас не виникне труднощів в даному питанні.