tp.ua
Візи без проблем наш професійний девіз.

Ми гарантуємо оперативне оформлення і збір документів для оформлення віз в усі куточки світу, а також — консультації з оформлення документів для отримання віз.

Катерина КіріченкоВізовий-менеджер

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг з оформлення віз до країн Австралії та Океанії і 8 років нашого досвіду

Візи в Австралію й Океанію

Підтримка в оформленні віз до Австралії і Океанії

Коротко про послуги:

Незважаючи на незначну популярність напряму, фахівці нашої компанії готові допомогти вам в процесі оформлення візи в Австралію і країни Океанії. Крім формування повного пакету документів, наші візові менеджери зможуть відправити їх в посольство або консульство країни прямування .

Австралія і країни Океанії не можна назвати одним з найпопулярніших напрямів серед туристів усього світу, однією з таких причин можна вважати їх значну віддаленість від більшості континентів і країн, чию громадяни вважаються найбільш схильними до подорожей.

Країни та Океанії та Австралія не ставлять надто твердих вимоги до пакету документів для туристів з найвіддаленіших від них країн, однак і тут існують свої тонкощі і нюанси.

Формування пакету документів на візу в Австралію й Океанію передбачає:

  • заповнення візової анкети в паперовому або електронному вигляді;
  • формування повного пакету необхідних документів;
  • допомога в отриманні та перекладі необхідних документів;
  • відправка готового пакета в консульство країни прямування .

Послуги в підготовці документів для візи:

Ми рекомендуємо звертатися до наших візовим фахівців за допомогою у формуванні пакету документів та його відправку в консульство цікавить вас країни, адже через значну віддаленість часто представництва країни прямування знаходяться на території сусідніх країн, що достатньо ускладнює процес отримання візи.