tp.ua
Візи без проблем наш професійний девіз.

Ми гарантуємо оперативне оформлення і збір документів для оформлення віз в усі куточки світу, а також — консультації з оформлення документів для отримання віз.

Катерина КіріченкоВізовий-менеджер

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг з оформлення віз в більшість країн Азії і 8 років нашого досвіду

Підтримка з питань оформлення віз до країн Азії

Коротко про послуги:

Співробітники нашої компанії з радістю допоможуть вам в оформленні візи до країн Азії. Наші візові фахівці підготують для вас пакет документів для подачі навізу і допоможуть з відправкою документів у разі, якщо посольство країни прямування немає в межах вашого міста чи країни.

Азіатський напрямок вважається другим за популярністю в світі, адже багато країн Азії привабливі своїми історичними та архітектурними цінностями, алекрім цього багато азіатських держави приваблюють людей, які керуються діловими і бізнес інтересами .

Не дивлячись на велику привабливість регіону, в більшості випадків в азіатських країнах діє досить ліберальний візовий режим і складності з візоюможуть виникнути в основному в нестандартних ситуаціях.

Підготовка документів для отримання візи в країни Азії:

  • заповнення і відправка анкет на візу;
  • формування пакету документів;
  • перевірка сформованого пакету необхідних документів;
  • переклад необхідних документів на візу;
  • відправка документів в посольство.

Послуги з формування пакету документів для шенгенської візи:

Не дивлячись на відносну простоту отримання візи в країни Азії, іноді можуть виникнути досить важливі питання, на які не завжди можна отриматиоднозначну відповідь при подачі документів . Щоб уникнути подібних ситуацій ми рекомендуємо звертатися до фахівців нашої компанії.