tp.ua
Візи без проблем наш професійний девіз.

Ми гарантуємо оперативне оформлення і збір документів для оформлення віз в усі куточки світу, а також — консультації з оформлення документів для отримання віз.

Катерина КіріченкоВізовий-менеджер

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг з оформлення віз в більшість країн Африки і 8 років нашого досвіду

Візи в Африку

Допомога в оформлення візи в країни Африки

Коротко про послуги:

Візові фахівці нашої компанії зможуть допомогти вам в оформленні візи в більшість африканських країн, це стосується як формування необхідного пакету документів, так і рекомендацій в процесі отримання візи.

Серед Африканських країн лише трохи популярні серед туристів з усього світу, це обумовлено складними соціальними, економічними та політичними умовами в більшій частині Африки. У багатьох необхідність отримання візи в країни Африки ґрунтується виходячи з ділових інтересів чи бізнесу, але не винятком є й ті, хто відвідує Африку з туристичною метою.

У більшість країн Африки громадянам багатьох країн не потрібна віза, так само вона може ставиться в паспорт по прибуттю. Оформлення візи найчастіше потрібно в нестандартних випадках.

Допомога в оформленні візи в країни Африки:

  • консультації з питання отримання візи;
  • формування пакету документів у разі необхідності;
  • переклад необхідних документів;
  • відправка документів в консульство країни прямування.

Допомога в підготовці документів для візи в Африку:

Для відвідування більшості Африканських країн віза не потрібна, але в разі виникнення такої необхідності, питання її отримання може стати досить складним. Це обумовлено складною ситуацією в багатьох африканських країнах, а так само слабкою представницькою мережею африканських держав в інших країнах. Тому в разі необхідності оформлення візи в країни Африки, рекомендується звертатися до наших фахівців.