vizaua.com
Візи без проблем наш професійний девіз.

Ми гарантуємо оперативне оформлення і збір документів для оформлення віз в усі куточки світу, а також — консультації з оформлення документів для отримання віз.

Марія БілаяВізовий-менеджер

Віза на Багами

Оформлення візи на Багамські острови

від 1380 грн.

В комплекс наших послуг входить:

 • консультація щодо подачі заявки
 • допомога при підготовці необхідних документів
 • бронювання готелів та бронювання авіаперельотів
 • підтримка при реєстрації на онлайн сайті посольства та запис на співбесіду
 • супровід у посольство

Додаткові послуги:

 • Оформлення медичної страховки на строк перебування
 • Оплата консульського збору
 • Переклад документів
 • Доставка (по Києву безкоштовно)

*Консульський збір, переклади й страховий поліс у вартість не входять.

Багамські острови - правила в'їзду

Багамські острови належать до тих райських куточків світу, до яких щорічно прагне натовп туристів з безлічі країн, у тому числі й українці. Тут для туриста є практично все, що необхідно для відпочинку: пальми, блакитні береги поблизу моря, білий, схожий на сніг, пісок. Таку красу більше ніде не побачиш, а щоб нею помилуватися, потрібно обов'язково ознайомитися з основними правилами в'їзду на Багамські острови. Їх не так вже й багато. Передусім вам необхідна віза на Багами. Як відомо, віза на Багами оформляється в посольстві Великобританії. Щоб не обтяжувати себе метушнею з оформленням необхідного документа, наша компанія TP.Ua виконає це за вас. Для цього вам потрібно буде надати нам тільки деякі документи. Уже під час виїзду з Багамських островів вам, можливо, також доведеться оплатити мито.

Документи на візу

Для того щоб віза на Багами була оформлена так, як належить, співробітники посольства Великобританії можуть потребувати від вас наступний пакет документів:

 • Закордонний паспорт, копії паспорта громадянина України, наявність інших віз. Закордонний паспорт повинен бути дійсним не менш 6 місяців від дня закінчення поїздки. Копії вашого паспорта громадянина України повинні бути зроблені для першої й для другої сторінки, де є присутня необхідна інформація про вас. У випадку якщо у вас є інші візи або старі закордонні паспорти, то їхня наявність при подачі документів також не буде зайвою.
 • Фотографії. При подачі документів повинні бути присутні 2 фотокартки розміром 3х4, такі зазвичай роблять на паспорт.
 • Бронювання готелю. Обов'язково потрібно мати підтвердження про бронювання готелю (виписка з банку, квитанція, ваучер).
 • Особисті документи й довідки. До цього ряду документів належать:
  1. довідки з місця роботи (з обов'язковою вказівкою розміру зарплати);
  2. довідки з навчального закладу для студентів або школярів разом з паперами про місце роботи того, хто оплачує подорож і його згода;
  3. копії пенсійного посвідчення для літніх громадян.
 • Копії авіаквитків на Багамські острови (туди й назад).
 • Медична страховка.
 • Заповнена, особисто вами, анкета.

Щоб уникнути виснажливої біганини в посольство, звільнити себе від заповнення анкет та інших паперів, які будуть пропонувати співробітники посольства, можна звернутися за допомогою в нашу компанію. Ми проконсультуємо вас, відповімо на всі питання, що цікавлять, і, найголовніше, позбавимо від особистої присутності під час процедури оформлення. Вам тільки необхідно буде дочекатися остаточного результату й отримати на руки відповідний документ.

Віза на Багами - строки оформлення

Як правило, строк оформлення візи на Багами, співробітниками нашої компанії, становить до 15 робочих днів. У цей проміжок часу, крім самого оформлення візи, також входить обробка документів.


Оценка 4.6 на основе 28 Google отзывов
Задать вопрос (8)
Ніна 30.04.2019 16:55

04-20 червня буду подорожувати по США з внуком. Чи реально вікрити візу до того часу, щоб відвідати Багамські острови. Проблема в тому що не можу замовити круїз не маючи цієї візи. В мене віза США на 10 рокві, а у внука до 25 липня.

Ответить
Оксана 13.02.2019 10:33

Доброго дня. Дозвольте будь ласка поцікаватись, чи повинен громадядин України отримати британськ візу, якщо перебуватиме 24 години на території Багамських та Кайманових островів під час круїзу з Маямі з дійсною американською візою на 10 років? Таке ж питання стосовно Пуерто Ріко та Мексики, час перебування до 48 годин під час круїзу з дійсною американською візою на 10 років. Дякую.

Ответить
Олександра 22.11.2018 19:40

Доброго дня. В мене 10 - річна американська віза. В грудні місяці я планую відпочинок в Майямі і планую відвідати Бага. Чи потрібна віза при наявності візи США? Чи можна за один день відкрити візу в Багамському посольстві в Майямі?

Ответить
Олександра 06.11.2018 19:46

Доброго дня. В мене є американська віза. Я хочу побувати на Багамських островах терміном на один день. З виїздом з АМерики і повертатись буду в Америку.

Ответить
Елена 12.08.2018 12:14

Здравствуйте. Мне нужна виза на Багамы. До 16 августа я заграницей. Напишите мне на этот номер в вайбер или вотсап. Спасибо.

Ответить
Андрій 22.03.2018 8:56

Доброго дня. Нас 5 - 4 дорослих (сім'я і батьки) та дочка (півтора року). У всіх є 10-ти річна віза США. Ми летимо в США з 29 квітня і з 9-го по 17-те травня відвідуємо Багамські Острови. ЧИ потрібна віза при наявності візи США? Чи можна будучи в Нью-Йорку особисто звернутись в Багамське посольство і отримати візу за день? Як маскимально швидко можна отримати візи в Києві? Я не можу здавати свій паспорт довше ніж на три тижні, а батько взагалі живе не в Україні і може приїхати тільки для подачі документів і отримання рішення, але паспорт він здавати не може взагалі.

Ответить
Оксана 11.05.2016 11:26

Здрасвуйте, Скажіть будь-ласка, 1)Я пенсіонерка і мені потрібно відкрити туристичну візу на Багами. Мені потрібно чи не потрібно перекладати на англійську мову і завіряти у нотаріуса мое пенсійне свідоцтво? 2)Чи потрібно також подавати копію мої трудової книги? 3) Чи потрібно подавати копію мої домової книги, яка е доказом того що у мене е приватна власність в Україні? Дякую , Оксана 11 травня, 2016 рік

Ответить
Ирина (TP.Ua)
Ирина (TP.Ua) 12.05.2016 11:03

Здравствуйте, Оксана! Документы должны быть переведены на английский язык и заверены печатью бюро переводов. Вам необходимо предоставить максимум документации, которая будет доказывать Вашу связь с Украиной. Детальнее у Вас на почте!

Ответить